Říční kilometráže

Prosíme, přečtěte si před stažením tento odstavec:

Na této stránce jsou odkazy na aktuální kilometráže všech řek, které máme v současné době k dispozici. Můžete si je stáhnou, prohlédnout, vytisknout a dále šířit zdarma, pokud tak činíte pro nekomerční účely. Pokud jste majitelem půjčovny lodí, provozovatelem tábořiště, cestovních kanceláře, apod., a máte zájem používat kilometráže pro jiné než ryze soukromé účely, klikněte sem. Veškeré používání těchto kilometráží pro jiné než soukromé účely, jakákoliv úprava či zkracování jejich obsahu je bez písemného souhlasu správce a vydavatele kilometráží zakázáno. Pokud mají být informace zde obsažené používány v jiných materiálech, musí být jako zdroj informací uvedena adresa této stránky (http://km.webz.cz/) a e-mail na vydavatele (km@km.webz.cz).

Kilometráže sem umisťujeme zatím pouze ve formátu PDF, který je vcelku přijatelný pro prohlížení (potřebujete mít ovšem Adobe Acrobat Reader -- pokud se vám kilometráž v prohlížeči nezobrazí, nebo se vám pouze nabídne ke stažení, stáhněte si Acrobat Reader přes ikonku pod tímto odstavcem) a především umožňuje kilometráže vytisknout v přijatelné kvalitě (výrazně lepší, než jak vypadají na obrazovce). Pokud byste měli se stažením, prohlížením nebo tiskem nějaké problémy, zkuste se podívat sem.

Na zkoušku jsme vyrobili také HTML podobu kilometráží, ale ta obsahuje pouze samotné kilometráže, nikoliv informace o kempech, hospodách, ...

Pokud jste připojeni pomalejší linkou, zkuste si stáhnout zazipovanou verzi kilometráží, rozbalit si ji na svém počítači a prohlížet a tisknout lokálně.


Stáhněte si Acrobat Reader

Soubory jsou celkem velké, takže mějte trpělivost, jejich stažení může trvat minutu i víc.

Prohlížení Berounka Luznice Ohre Vltava Sázava Otava Hron Jizera
Tisk
Tisk (zip)
HTML

Nenašli jste řeku, kterou jste hledali? Koukněte se do odkazů.


Zpět na hlavní stránku kilometráží

Nechte nám vzkaz:
Adresa (nepovinná):
Text:
Nebo nám napište -- km@km.webz.cz